Catering dietetyczny dla zabieganych

Fundamentem zdrowego trybu życia jest odpowiednio spersonalizowana i urozmaicona dieta. Nie powinna ona kojarzyć się natomiast z wyrzeczeniami albo głodówkami, a być przystosowana do preferencji klienta.

Nie każdy jednak jest mistrzem patelni ani dietetykiem, aby prawidłowo obliczyć zapotrzebowanie kaloryczne oraz makroskładniki. Na szczęście jest znacznie prostsze rozwiązanie- catering dietetyczny! To dobra alternatywa dla osób, które nie mają czasu, albo umiejętności kulinarnych, a chcą zadbać o to, co trafia na ich talerz.

A co kryją boxy dietetyczne? Przede wszystkim będą to gotowe dania spersonalizowane pod odbiorcę. Sztab kucharzy oraz dietetyków dba o to, ażeby były one pełnowartościowe, zawierały warzywa oraz owoce sezonowe i odpowiednią podaż składników.

Przed zakupem bowiem każde zamówienie jest odpowiednio rozpatrywane, a dieta ustalana pod klienta. Pod uwagę brane są róże czynniki: ilość spożywanych posiłków, typ pracy albo aktywności fizycznej, którą trzeba wliczyć do ogólnego bilansu kalorycznego. Po drugie uwzględniane są, przy tworzeniu cateringu dietetycznego wszelkie alergie i indywidualne preferencje żywieniowe. Miłośnicy wegetarianizmu, albo veganie też znajdą tutaj coś dla siebie.


Zapoznaj się: odzież dla personelu lokali gastronomicznych: fartuchy dla kucharzy, koszule barmańskie, buty kucharskie, zapaski kelnerskie i inne.


Na co można liczyć, już po miesiącu stosowania cateringu dietetycznego?! Przede wszystkim na poprawę jakości zdrowia, nie wyłącznie organizm będzie odpowiednio odżywiony i nawodniony, ale także w związaniu ze sportem, skóra nabierze jędrności oraz blasku. Boxy dietetyczne to także oszczędność czasu oraz pieniędzy, które można określić na inną strefę życia.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *